​​پمپ پارت آریا

کارواش نیمه صنعتی سری

خانه / محصولات / الکتروموتور/کارواش/کارواش نیمه صنعتی

در صورت نیاز به خرید مستقیم بی واسطه و عمده می توانید با تماس به شماره های شرکت خرید خود را انجام دهید و لیست قیمت را دریافت نمایید.

تماس : 02632188

ویژگی ها

ویژگی ها
پمپ فشار بالا با عملکرد بالا با عملکرد قوی و عمر طولانی و مقاومت در برابر خورندگی
سیستم خودکار شروع و توقف کارواش هنگام کشیدن ماشه لانس
لانس و نازل چند منظوره و قدرتمند
طراحی قدرتمند و کم صدای موتور
مجهز به قطع کن خودکار

توضیحات

کارواش یا به اصطلاح واتر جت دستگاهی می باشد که آب را با فشاری در حدود 80 الی 250 بار که متغییر می باشد به سمت بیرون پرتاب مینماید. از کارواش می توان در موارد بسیار زیادی استفاده نمود به عنوان مثال می توان در شست و شوی خودرو، ماشین آلات صنعتی، شست و شوی کف و دیوارهای سرامیک و غیره استفاده نمود. کارواش از نظر منبع تولید انرژی به چند دسته تقسیم می شوند، کارواش های الکتریکی، کارواش های دیزلی و کارواش بنزینی.
کارواش از نظر اندازه و کارکرد به چند دسته تقیسم می شود، دسته ی اول کارواش خانگی می باشد: کارواش خانگی همان گونه که از اسم این کارواش ها مشخص است برای مصارف خانگی استفاده می شود و از نظر اندازه و قیمت در سطح مناسبی قرار دارد، این کارواش ها با توجه به قیمت و کاربرد بالا در هر خانه ی جایگاهی ویژه ی به خود اختصاص خواهد داد، دسته ی دوم از کارواش ها کارواش خودرویی می باشد، این کارواش ها با توجه به اینکه فشار بالاتری را به خود اختصاص داده می تواند در شست و شوی خودرو و ماشین آلات صنعتی مورد استفاده قرار گیرد، البته باید توجه داشت که این کارواش ها در دو نوع الکتریکی و بنزینی قابل ارائه می باشد و با توجه به این در برخی مناطق دسترسی به برق شهری یا برق مورد نیاز از طریق ژنراتور سخت می باشد، توصیه می گردد که از کارواش خودرویی با سوخت فسیلی استفاده گردد. دسته ی دیگر از کارواش ها کارواش های نیمه صنعتی می باشد که از این نوع کارواش ها برای مصارفی مانند شست وشوی دیگ ها، سرامیک و دستگاههای روغنی استفاده می شود، اگر شما دنبال کارواش با فشار بالا می باشید بهترین انتخاب برای شما نیمه صنعتی می باشد. اما یک نوع دیگر از کارواش ها کارواش صنعتی می باشد، همانگونه که از اسم این کارواش ها نیز مشخص است این کارواش ها برای صنایع کاربرد دارد، البته باید توجه داشت که این کارواش ها به دو صورت می باشد، دسته ی اول کارواش صنعتی کوپله ی فابریک می باشد که به صورت پکیج کامل می باشد، نوع دیگر از این کارواش های صنعتی وجود دارد که در این نوع از کارواش های صنعتی پمپ کارواش به یک الکتروموتور متصل شده و الکتروپمپ کارواش از طریق متصل کننده هایی به شاسی وصل شده و که شاسی دارای چرخ می باشد، بعد از اتصال به شاسی متعلقات دستگاه مانند شیلنگ و لانسر به دستگاه متصل شده و کارواش صنعتی کوپله شده مونتاژ می گردد.
کارواش ها از نظر منبع انرژی به سه دسته تقسیم می شوند، کارواش با منبع انرژی الکتریکی که خود نیز به دو دسته کارواش الکتریکی تک فاز و کارواش الکتریکی سه فاز طبقه بندی می شود، دسته ی دیگر از کارواش ها کارواش بنزینی می باشد که در آن مولد انرژی از طریق بنزین می باشد و آخرین دسته از کارواش ها کارواش دیزلی می باشد که سوخت این نوع از کارواش ها گازوئیل می باشد.
مزایای کارواش
·         صرفه جویی در نیروی کار
·         صرفه جویی در وقت و زمان
·         سرعت بیشتر عملیات شستشو
·         صرفه جویی در مصرف آب به اندازه ۵۰ تا۷۰ درصد

​​​​​​​