​​پمپ پارت آریا

لانس سمپاش ترک , ایتالیا 
خانه / محصولات /سمپاش/لانس سمپاش
در صورت نیاز به خرید مستقیم بی واسطه و عمده می توانید با تماس به شماره های شرکت خرید خود را انجام دهید و لیست قیمت را دریافت نمایید.
تماس : 02632188
لانس سمپاش چیست؟
تانکری که حاوی سم است به یک شلنگ متصل است که سم را از داخل تانکر بیرون می کشید و این شلنگ معمولا به وسیله ای با نام لانس سمپاش متصل است. این وسیله، از نظر فیزیکی شبیه به یک میله دراز است که دسته و اهرم دارد. در واقع علت استفاده از لانس سمپاش این است که امکان سمپاشی به وسیله شلنگ به خوبی وجود ندارد. از طریق شلنگ نمی توان میزان سم پاشیده شده را تعیین کرد و همچنین توانایی وصل و قطع کردن سم کشیده شده از تانکر وجود ندارد.
کار لانس سمپاش این است که از طریق شلنگ سم و کود را بکشد و آن را پخش کند. لانس سمپاش در واقع به نوعی کنترل کننده و فرمان هدایت سم است. به همین دلیل استفاده از آن بسیار مهم و بدون استفاده از سمپاش، تقریبا خرابی صد در صدی گیاهان است. شما برای این که بتوانید از قدرت موتور دستگاه سمپاش به خوبی استفاده کنید، مجبور هستید از لانس سمپاش استفاده کنید.
لانس ها برای هر نوع از سمپاشی می توانند مورد استفاده قرار بگیرند و محدودیتی از نظر کاربرد ندارند. به طور معمول لانس سمپاش برای سمپاشی گلخانه ها و باغ ها در فصول و زمان های خاص سال استفاده می شود. از این لانس ها می توان برای سمپاشی محیط های دیگر نیز استفاده کرد. حتی در زمان شیوع کرونا بسیاری از افرادی که قصد ضدعفونی محیط را داشتند مواد دارویی داخل تانکرها می ریختند و از طریق لانس سمپاش این مواد ضدعفونی کننده را به اطراف پخش می کردند.
اجزای مختلف لانس سمپاش
لانس سمپاش از چند بخش تشکیل شده و یک میله خالی نیست. دستگیره، پایه برنجی، دستگیره میانی پلاستیکی، لوله و پیچ برنجی بخش های مختلف یک لانس سمپاشی هستند. هر کدام از این بخش ها کاربردی دارد.به عنوان مثال دستگیره نقش تنظیم کننده فشار را دارد و می توانید با یک لمس، لانس سمپاش را به کار بیاندازید و شدت سم پاشیده شده را تنظیم کنید. دستگیره میانی برای این است که شخص حین سمپاشی بتواند به خوبی سمپاش را بگیرد و پیچ ها اتصال برقرار می کنند. لوله لانس کار انتقال سم یا کود یا هر ماده دیگر در داخل مخزن به بیرون را انجام می دهد و مواد را به بیرون هدایت می کند.​​​​​​​